Szkolenia Interpersonalne - Stopień II

Stopień II to dwie ścieżki szkoleniowe, cztery kroki.

Stopień II mieści w sobie szkolenia, które zostały ukierunkowane na zmierzenie się z zagadnieniem Asertywności, rodzącymi się wokół niej Konfliktami,
nieustannie towarzyszącym Stresem oraz Wizerunkiem każdego z nas.

Każdy z kroków, choć jest oddzielnym szkoleniem, łączy się z pozostałymi, tworząc kompletny wachlarz umiejętności interpersonalnych.


ROZWIĄŻ TEST KOMPETENCJI I SPRAWDŹ SIĘ  ›
Wybierz interesujące Cię szkolenie:
Stopień I
Stopień II

Stopień II - Wizerunek

Stopień II - Wizerunek
Wybierając WIZERUNEK, podjąłeś bardzo dobrą decyzję. Przyszedł czas, abyś skupił się nad odkryciem swoich mocnych i słabych stron, co pomoże w ich dobrym wykorzystaniu. Wspólnie pochylimy się nad Twoimi możliwościami dalszego rozwoju, tak abyś mógł zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.

Jeżeli już teraz targają Tobą różnego rodzaju wątpliwości zawodowe, pomożemy je rozwiać. Jesteśmy na tym szkoleniu dla Ciebie.

Aby uczestniczyć w szkoleniach Stopnia II musisz ukończyć szkolenia Stopnia I
Podczas szkolenia będziesz pracował nad:

– analizą SWOT własnych kompetencji, możliwości, zasobów;

– drogami do osiągnięcia celu;

– poznaniem swoich mocnych i słabych stron;

– kreowaniem własnego wizerunku;

– planowaniem dalszego rozwoju.

Jeżeli przeszedłeś już przez tę część Stopnia II, a nie doświadczyłeś ASERTYWNOŚCI i KONFLIKTU, bardzo Cię zachęcamy, abyś się z nimi zmierzył. Asertywne budowanie relacji z innymi oraz radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych z całą pewnością pomoże Ci budować swój wizerunek. Zdajemy sobie sprawę, że musisz pogodzić życie zawodowe z życiem prywatnym, a tym samym dbając o siebie, zadbać o najbliższych. Cały nasz program szkoleniowy został przygotowany z myślą o Tobie nie tylko jako o medyku, ale jako o człowieku. 

Odezwij się do nas, jeśli czujesz, że czegoś nie przepracowałeś lub nie odkryłeś. Wspólnie ustalimy, jaki program szkoleń będzie dla Ciebie najlepszy i zapewnimy jego realizację. Skroimy na miarę.

Terminy szkolenia
Termin:
Miejsce:
Cena:
Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować:
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Wiadomość