Szkolenia Interpersonalne - Stopień II

Stopień II to dwie ścieżki szkoleniowe, cztery kroki.

Stopień II mieści w sobie szkolenia, które zostały ukierunkowane na zmierzenie się z zagadnieniem Asertywności, rodzącymi się wokół niej Konfliktami,
nieustannie towarzyszącym Stresem oraz Wizerunkiem każdego z nas.

Każdy z kroków, choć jest oddzielnym szkoleniem, łączy się z pozostałymi, tworząc kompletny wachlarz umiejętności interpersonalnych.


ROZWIĄŻ TEST KOMPETENCJI I SPRAWDŹ SIĘ  ›
Wybierz interesujące Cię szkolenie:
Stopień I
Stopień II

Stopień II - Stres

Stopień II - Stres
Cieszymy się, że zdecydowałeś się pozostać z nami. Wybierając STRES ponownie będziesz trenował umiejętności, które nabywałeś podczas Stopnia I. Przede wszystkim jednak spróbujesz odkryć, jakie emocje składają się u Ciebie na stres oraz jakie wydarzenia go wywołują. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem i ich wykorzystywanie.

Jeśli tylko będziesz chciał, przepracujesz swoje zachowania w chwilach stresu. Przed szkoleniem zachęcamy do przemyślenia i przygotowania sytuacji, które chciałbyś poruszyć w trakcie zajęć. Prowadząc zajęcia, zdecydowanie stawiamy na praktykę.

Aby uczestniczyć w szkoleniach Stopnia II musisz ukończyć szkolenia Stopnia I
Podczas szkolenia będziesz pracował nad:

– rozpoznaniem różnic między stresem a lękiem;

– sposobami radzenia sobie ze stresem – wybierzesz odpowiednie dla siebie i poznasz nowe;

– rozpoznawaniem i radzeniem sobie z wypaleniem zawodowym;

– skutecznymi technikami relaksacyjnymi.

Zachęcamy Cię, abyś po zmierzeniu się ze STRESEM, przetrenował swoje kompetencje osobiste i postawił na budowanie własnego WIZERUNKU. Tworzymy go bardziej, bądź mniej świadomie każdego dnia, będąc mniej lub bardziej świadomym całego procesu budowania. Zapraszamy Ciebie do dalszego odkrywania siebie i swoich możliwości.

Nie obiecujemy, że w ciągu kilku godzin zmienisz czy zbudujesz swój wizerunek, ale na pewno spojrzysz na siebie z innej strony i znajdziesz możliwości indywidualnego rozwoju.
Terminy szkolenia
Termin:
Miejsce:
Cena:
Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować:
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Wiadomość