Szkolenia Interpersonalne - Stopień II

Stopień II to dwie ścieżki szkoleniowe, cztery kroki.

Stopień II mieści w sobie szkolenia, które zostały ukierunkowane na zmierzenie się z zagadnieniem Asertywności, rodzącymi się wokół niej Konfliktami,
nieustannie towarzyszącym Stresem oraz Wizerunkiem każdego z nas.

Każdy z kroków, choć jest oddzielnym szkoleniem, łączy się z pozostałymi, tworząc kompletny wachlarz umiejętności interpersonalnych.


ROZWIĄŻ TEST KOMPETENCJI I SPRAWDŹ SIĘ  ›
Wybierz interesujące Cię szkolenie:
Stopień I
Stopień II

Stopień II - Konflikt

Stopień II - Konflikt
Wybór KONFLIKTU jest bardzo dobrą decyzją. W trakcie szkolenia będziesz kontynuował trenowanie umiejętności ze szkoleń Stopnia I, ale tym razem skupisz się na komunikacji i rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

Tak jak w pozostałych szkoleniach Stopnia II zachęcamy do przemyślenia i przygotowania sytuacji, które chciałbyś poruszyć w trakcie zajęć. Zajęcia będą opierały się w zdecydowanej większości na ćwiczeniach praktycznych.

Aby uczestniczyć w szkoleniach Stopnia II musisz ukończyć szkolenia Stopnia I
Podczas szkolenia będziesz pracował nad:

– komunikacją z pacjentem trudnym, milczącym, konfliktowym, zdołowanym, umierającym oraz z rodziną pacjenta;

– właściwym funkcjonowaniem zespołu medycznego – komunikacją w grupie, poznaniem specyfiki różnych ról w zespole (jeśli tylko będziesz chciał ich doświadczyć);

– rozwiązywaniem konfliktów indywidualnych i zespołowych.

Na tym etapie, jeśli jeszcze tego nie doświadczyłeś, zachęcamy do zmierzenia się ze STRESEM oraz do treningu kompetencji osobistych, który pomoże Ci w osobistym rozwoju i tworzeniu swojego WIZERUNKU. Wszystkie te elementy składają się na całość naszego programu szkoleniowego, który został przygotowany z myślą nie tylko o wyzwaniach pracy zawodów medycznych, ale przede wszystkim z myślą o Tobie. Wiemy, że poza swoim zawodem, masz rodzinę, znajomych, swoje zainteresowania. Chcesz być zarówno dla pacjentów, dla Twoich bliskich, jak i dla siebie.

Jeśli czujesz niedosyt, jeśli chciałbyś zmierzyć się z czymś, czego nie poruszyliśmy, jeśli czujesz ciągle potrzebę rozwoju, odezwij się do nas. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań, jeśli będzie taka potrzeba, wspólnie ustalimy, czego potrzebujesz. Skroimy na miarę.
Terminy szkolenia
Termin:
Miejsce:
Cena:
Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować:
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Wiadomość