Poznaj nas

Kim jesteśmy?


Poznaliśmy się kilka lat temu na przestrzeni zawodowej. Praca przy kolejnych projektach oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów pozwoliły nam zbudo- wać zespół, w którym nie tylko dobrze się czujemy, ale któremu udało się zrealizować już wiele pomysłów. Teraz połączyliśmy swoje doświadczenia - pracy z pacjentami we Francji i w Polsce z doświadczeniem w pracy z uczestnikami oraz trenerami różnych szkoleń.


Dlaczego to robimy?


Bywamy pacjentami. Zobaczyliśmy potrzebę, znaleźliśmy najlepszych praktyków, opracowaliśmy program szkoleń. Chcemy pracować na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce, który może się zadziać tylko wtedy, kiedy lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci rozwiną swoje umiejętności w komunikacji z pacjentem, nauczą się radzić sobie ze stresem, zwyczajnie będą potrafili zadbać o siebie.
Jeżeli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy że widzimy te same potrzeby  ;-)
 

Co robimy?


Tworzymy szkolenia, które  nauczą Cię:
- pewnie i konstruktywnie komunikować się z Twoim pacjentem, szefem, kolegą w pracy,
- mądrze radzić sobie z agresywnym pacjentem,
- trwale oddalić lub zniwelować wypalenie zawodowe,
- konkretnych technik i metod chroniących Cię w Twojej pracy,
- budować swoją asertywność.
 

Jak to robimy?


Stworzyliśmy dla Ciebie przestrzeń do rozwoju - na szkoleniach, warsztatach, w grupach specjalistycznych i na treningach terapeutycznych. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każdą Twoją potrzebę w zakresie rozwoju interpersonalnego. Nie wahaj się i daj nam znać, czego potrzebujesz.
Chcemy podzielić się z Tobą jeszcze jednym - nie jesteśmy fanami dyplomów. Zamiast międzynarodowych certyfikatów uznawanych przez jednych, a lekceważonych przez drugich, podzielimy się z Tobą konkretną wiedzą, którą będziesz mógł wykorzystywać przez całe swoje życie spędzane w pracy jak i poza nią.
Jeżeli uważasz, że właśnie nastał ten moment w Twojej karierze i życiu, kiedy czujesz potrzebę rozwoju, czy zauważasz problem, to pozostaje nam już tylko zaprosić Cię do wspólnej pracy.
 

Oglądaj nasze filmy na YouTube
Dołącz do nas na Facebooku
Zobacz czym jeszcze zajmujemy się na codzień >>

Nasi trenerzy

Grażyna Kącka
Jestem Master Trenerem w ramach szkoleń ART- Treningu Zastępowania Agresji. Prowadzę szkolenia, terapię indywidualną i grupową. Z wielką przyjemnością tworzę zespół trenerów Med-Biznes.
Dowiedz się więcej ›
Natalia Augustynowicz
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą, a także z ich opiekunami i rodzicami.
Dowiedz się więcej ›
Aleksandra Baca-Marzecka
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, trenerem umiejętności psychospołecznych. Ukończyłam Szkołę Trenerów oraz Studium Psychoterapii Integratywnej.
Dowiedz się więcej ›
Patryk Długosz
Jestem socjologiem, Certyfikowanym Instruktorem Terapii Uzależnień. Prowadzę terapię indywidualną i grupową, a także szkolenia i warsztaty terapeutyczne, rozwojowe i edukacyjne.
Dowiedz się więcej ›
Natalia Pietkun
Jestem psychologiem klinicznym, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, trenerem Treningu Zastępowania Agresji. Rozwijam się w zakresie psychologii psychodynamicznej w KCP.
Dowiedz się więcej ›
Maria Wojtalik
Jestem certyfikowanym Project Managerem. Pracuję przy opracowywaniu i zarządzaniu projektami finansowanymi ze środków unijnych.
Dowiedz się więcej ›
Cecylia Bieganowska
Fizjoterapeutka, Certyfikowany Project Manager i współtwórca Med-Biznes. Na szkoleniach jestem trenerem wspomagającym Treningu Zastępowania Agresji (ART).
Dowiedz się więcej ›
Krzysztof Bieganowski
Z zawodu jestem fizjoterapeutą. Po wielu latach pracy w tym zawodzie, obserwacjach i przeprowadzonych rozmowach, zrodziła się pewna idea, w wyniku której powstał Med-Biznes.
Dowiedz się więcej ›

Wasze opinie o nas

Świetna strona
Autor: Ilona, Szczecin
Dodano: 17.06.2013r.
Już się nie mogłam doczekać waszej nowej strony internetowej. Widzę, że zgodnie z zapowiedziami oferta też się zmienila. Do zobaczeniu we Wrocku na med-biznes'owych zajęciach! 
Nie tylko dla studentów
Autor: Kasia C.
Dodano: 30.04.2013r.
Niedawno ukończyłam staż lekarski.
Zaczęłam się spotykać z sytuacjami, które odchorowywałam przez kolejne dni. Zreszta mówiłam o tym na szkoleniu...
W czasie studiów nie uczą, jak rozmawiać z pacjentem, ani jak nie wykończyć siebie.
Dlatego zdecydowałam się na udział w waszych szkoleniach i naprawdę sporo się na nich nauczyłam.
Warto. Polecam. Wrócę.
Dobrze i pożytecznie spędzony czas
Autor: Tomek z Wrocławia
Dodano: 20.03.2013r.
Przeszedłem przez bardzo dobry trening umiejętności miękkich, które według mnie są niezbędne, a jednocześnie bardzo zaniedbywane w moim zawodzie.
Szczególny ukłon w stronę trenerek, które nie odpuściły udziału w ćwiczeniach praktycznych
i odpowiadały dosłownie na każde pytania...nawet takie "nie na temat" ;-)
Dobre na wypalenie zawodowe
Autor: Anna Skarczewska
Dodano: 10.05.2013r.
Po 20 latach pracy z pacjentami niezmiernie trudno poświęcać im taką samą uwagę, powstrzymać zniecierpliwienie, zmęczenie.
Szkolenia pozwoliły mi zrozumieć, dlaczego pojawiają się pewne emocje.
Znalazłam już kilka sposobów na ich dobre wykorzystanie!
Dzieki wielkie dla całej ekipy Med-Biznes!
Polecam fizjoterapeutom
Autor: Krzysiek B., Rzeszów
Dodano: 29.03.2013r.
Wreszcie konkretne szkolenie i konkretna wiedza dot. technik komunikacji.
Szkoda, że na studiach takich tematów nikt z nami nie omawiał.
Przecież nie tylko pacjent onkologiczny jest wymagającym odpowiedniego psychoterapeutycznego podejścia.
Kolejną kwestią jest zatroskana rodzina pacjenta, z którą rehabilitant ma nieraz styczność.
Ogólnie, bez zbędnego gadania- polecam te szkolenia!  
 

Nasi partnerzy

Jak powstawały szkolenia dla Ciebie?

Proponujemy Ci program szkoleń, który stworzony został przez zespół specjalistów praktyków, którzy posiadają nie tylko doświadczenie w trenowaniu umiejętności interpersonalnych, ale znają i rozumieją problemy Twojej grupy zawodowej. Program jest odpowiedzią na analizę potrzeb przeprowadzoną wśród studentów kierunków medycznych oraz pracowników różnego rodzaju placówek służby zdrowia. Test kompetencji opracowany został w taki sposób, abyś wypełniając go, zatrzymał się nad swoimi reakcjami w konkretnych sytuacjach i zastanowił nad tym, czego potrzebujesz. Oferta szkoleń stara się odpowiedzieć na każdą Twoją potrzebę. Wiele godzin zostało poświęconych na jej dopracowanie - w miarę upływu czasu zauważyliśmy potrzebę szczegółowego przetrenowania asertywności, radzenia sobie z konfliktem, stresem i budowania wizerunku. Powstały ścieżki, które się dopełniają, a jednocześnie pozwalają na gruntowną pracę tylko nad jednym zagadnieniem. Jeżeli uważasz, że w naszym programie brakuje jakiegoś elementu, koniecznie nas o tym powiadom, chcemy dostosować ofertę do Ciebie.
Nasze szkolenia nie są łatwe, ale dotykają realnych problemów i jeśli tylko zechcesz, to poświęcony na nie czas zaowocuje.
Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować:
Imię
Nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Wiadomość